Zanimljivi "Spicname-ovi"

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Zanimljivi "Spicname-ovi"

Počalji od marjan.d taj Uto 04 Sep 2007, 17:50

Moje prezime Drazilov a Spicname GRZUABE , NAJLON.

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 42
Datum upisa : 30.08.2007

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ZIka87 taj Pon 08 Okt 2007, 23:35

Meni su sa kevine strane grzuabe sa dedine kirica i smitovi

ZIka87
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 154
Godina : 29
Datum upisa : 23.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od arrisD taj Sre 26 Dec 2007, 20:53

Trazeci nesto na jednom forumu nabasao sam na jednog naseg dolovca Nenad_DPb koji je bio malo vredniji i sve to lepo evidentirao

Nenad_DPb
23.08.2007, 11:54
Ovo su neki od špicnameta iz mog Dolova, izvinite ako sam slucajno dva puta napisao neki špicnamet. Stvarno ih ima mnogo, pomogli su mi drugovi u nabrajanju... Verujem i da se neki nadimci od ovih nabrojanih pojavljuju i u vašem mestu.

Šlajberovi, Kovačarevi, Dokljanovi, Lodžinovi, Pirinđa, Babura, Pera Paradajzli, Žika Svraka, Đura Čorba, Vlada Pekar, Pera Štikler, Belov, Prdla Draga, Prnda Rakin, Prda-Beša, Jova Jorgovan, Biber, Vasa Prca, Kos, Mileta Pile, Kokoška, Kikerec, Krivošijan, Graoran, Sava Jaje, Pače, Murga, Kozar, Kozak, Krofna, Mileta Tanjenica, Jovica Špenger, Čarapa, Vrabac, Vrabica, Valjušak, Nikica Mušac, Voja Muva, Bora Buva, Puža, Vasa Kudeljar, Nikola Gušan, Pera Golupče, Bata Štiglic, Žika Papagaj, Kobac Ninkov, Jepur (na rumunskom Zec), Prunja (na rumunskom Šljiva), Zelenko,Vranac Bakin, Mrkov, Riđa Živojnović, Rada Krava, Ursulj (na rumunskom Medved), Voja Kegla, Ludaja, Garov, Duša Rundov, Kujini, Vasa Kobasica, Đigerica, Kvasac,Popara, Moča, Prepelac, Mita Pleva, Grudva Vlajić, Čakanac, Čuran, Bata Čure, Vasa Guzan, Voja Jarac, Đura Krompir, Beli luk, Mudini, Ana Čobanja, Turalo, Čeprekalo, Ripilo, Bunarđija, Kičkila, Žika Zrno, Pekmezar, Riba, Ribac, Vasa Kesega, Som Kujin, Krtamesa, Puve, Pišač, Duša Kerica, Pulin, Gađa, Đukela, Gibanica, Sava Krilatica, Kamđija u Oči, Zlata April, Divizija, Grba Popović, Kliker, Švaba Adamčev, Karanfil, Lala Žurban, Najlon Dražilov, Sava Đeparoš, Šerpenjar, Steva Avion, Rčak, Ševa, Jarebica, Golja, Molja, Šolja, Prlja, Maša Litra, Čokanj, Rakija, Vaja Trta, Taburaš Drda, Vava Gajdaš, Svirac, Duša Bronza, Draga Danguba, Čosa Živojnović,Pinter, Pisar, Šicar, Pican, Vasa Kicoš, Žarko Bubrežak, Đurica Lampov, Funta, Dukser, Čakov (mađarski Kapa), Larmaš Mutavđin, Bradaš, Guta Talijan, Širov, Car Irod, Tata Beranić, Mile Mamin, Maca Milojkov, Popica, Pipa, Živa Jež, Šeni Prase, Gospa Kifla, Cvejini, Čukurevi, Bežunarevi, Ščompuljevi, Tajdićevi, Crnjini, Bršovanovi, Uvalini, Pustaljijini, Porjazovi, Pišingerovi, Ripilovi, Gamburiševi, Cuculjevi, Blikanovi, Čezerovi, Bronzini, Svrakini, Bandini, Petkuljevi, Čeprkalovi, Pinterovi, Pilingucovi, Mutavdžini, Šicarovi, Žikucini, Berdini, Giguljevi, Lajoševi, Caprđini, Pišaćevi, Mućkini, Zgajbini, Karanfilovi, Deduljevi, Kuršmitovi, Rakini, Lujzini, Sturzini, Pudljikini, Šnjurini, Belanovi, Bačukini, Trtini, Ružajkini, Pantićevi, Kobasicini, Crvenkovi, Tatomirovi, Rozmirovi, Gubarevcovi, Krtamesini, Burčini, Džibini, Porjazovi, Šagunovi, Pljoskarovi, Goljini, Čifini ( i srbi i rumuni), Veljini, Čurlini, Bujanovi, Skorcarovi, Mariljevi, Žika Kubanac, Saša Kinez, Ljubiša Švaba, Steva Mađar, Deja Rumun, Mile Makedonac, Danijel Francuz, Caprdjini, Dzukelini, Facini, Djelopanovi, Garicevi, Šargici, Sturzini, Puvetovi, Bimbini, Terzini, Kikerecovi, Berdini, Zgajba, Zgrince, Urdzika, Zikalo, Totoš, Tomas, Boldovina, Kosovi, Ježevi, Moćini, Čosini, Kura-Sava,Jepur, Buljuta, Čorba, Puniša, Mućka, Dragojla Lobandjina, Mušurika, Kurbla, Jancini, Tolvaj, Kusura, Djukelini, Brkići, Ruptuljevi, Kerlikovi, Tošini, Šinžuljevi, Belov, Vrapcovi, Čeknica...

arrisD
Budžovan
Budžovan

Broj poruka : 412
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mudorator taj Čet 27 Dec 2007, 01:12

arrisD ::[b]Trazeci nesto na jednom forumu nabasao sam na jednog naseg dolovca Nenad_DPb koji je bio malo vredniji i sve to lepo evidentirao

He, he, he, ko bi to mogao biti? Laughing

Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

Pogledaj profil korisnika http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od homer taj Čet 27 Dec 2007, 01:15

arrisD ::Trazeci nesto na jednom forumu nabasao sam na jednog naseg dolovca Nenad_DPb koji je bio malo vredniji i sve to lepo evidentirao

Nenad_DPb
23.08.2007, 11:54
Ovo su neki od špicnameta iz mog Dolova, izvinite ako sam slucajno dva puta napisao neki špicnamet. Stvarno ih ima mnogo, pomogli su mi drugovi u nabrajanju... Verujem i da se neki nadimci od ovih nabrojanih pojavljuju i u vašem mestu.

Šlajberovi, Kovačarevi, Dokljanovi, Lodžinovi, Pirinđa, Babura, Pera Paradajzli, Žika Svraka, Đura Čorba, Vlada Pekar, Pera Štikler, Belov, Prdla Draga, Prnda Rakin, Prda-Beša, Jova Jorgovan, Biber, Vasa Prca, Kos, Mileta Pile, Kokoška, Kikerec, Krivošijan, Graoran, Sava Jaje, Pače, Murga, Kozar, Kozak, Krofna, Mileta Tanjenica, Jovica Špenger, Čarapa, Vrabac, Vrabica, Valjušak, Nikica Mušac, Voja Muva, Bora Buva, Puža, Vasa Kudeljar, Nikola Gušan, Pera Golupče, Bata Štiglic, Žika Papagaj, Kobac Ninkov, Jepur (na rumunskom Zec), Prunja (na rumunskom Šljiva), Zelenko,Vranac Bakin, Mrkov, Riđa Živojnović, Rada Krava, Ursulj (na rumunskom Medved), Voja Kegla, Ludaja, Garov, Duša Rundov, Kujini, Vasa Kobasica, Đigerica, Kvasac,Popara, Moča, Prepelac, Mita Pleva, Grudva Vlajić, Čakanac, Čuran, Bata Čure, Vasa Guzan, Voja Jarac, Đura Krompir, Beli luk, Mudini, Ana Čobanja, Turalo, Čeprekalo, Ripilo, Bunarđija, Kičkila, Žika Zrno, Pekmezar, Riba, Ribac, Vasa Kesega, Som Kujin, Krtamesa, Puve, Pišač, Duša Kerica, Pulin, Gađa, Đukela, Gibanica, Sava Krilatica, Kamđija u Oči, Zlata April, Divizija, Grba Popović, Kliker, Švaba Adamčev, Karanfil, Lala Žurban, Najlon Dražilov, Sava Đeparoš, Šerpenjar, Steva Avion, Rčak, Ševa, Jarebica, Golja, Molja, Šolja, Prlja, Maša Litra, Čokanj, Rakija, Vaja Trta, Taburaš Drda, Vava Gajdaš, Svirac, Duša Bronza, Draga Danguba, Čosa Živojnović,Pinter, Pisar, Šicar, Pican, Vasa Kicoš, Žarko Bubrežak, Đurica Lampov, Funta, Dukser, Čakov (mađarski Kapa), Larmaš Mutavđin, Bradaš, Guta Talijan, Širov, Car Irod, Tata Beranić, Mile Mamin, Maca Milojkov, Popica, Pipa, Živa Jež, Šeni Prase, Gospa Kifla, Cvejini, Čukurevi, Bežunarevi, Ščompuljevi, Tajdićevi, Crnjini, Bršovanovi, Uvalini, Pustaljijini, Porjazovi, Pišingerovi, Ripilovi, Gamburiševi, Cuculjevi, Blikanovi, Čezerovi, Bronzini, Svrakini, Bandini, Petkuljevi, Čeprkalovi, Pinterovi, Pilingucovi, Mutavdžini, Šicarovi, Žikucini, Berdini, Giguljevi, Lajoševi, Caprđini, Pišaćevi, Mućkini, Zgajbini, Karanfilovi, Deduljevi, Kuršmitovi, Rakini, Lujzini, Sturzini, Pudljikini, Šnjurini, Belanovi, Bačukini, Trtini, Ružajkini, Pantićevi, Kobasicini, Crvenkovi, Tatomirovi, Rozmirovi, Gubarevcovi, Krtamesini, Burčini, Džibini, Porjazovi, Šagunovi, Pljoskarovi, Goljini, Čifini ( i srbi i rumuni), Veljini, Čurlini, Bujanovi, Skorcarovi, Mariljevi, Žika Kubanac, Saša Kinez, Ljubiša Švaba, Steva Mađar, Deja Rumun, Mile Makedonac, Danijel Francuz, Caprdjini, Dzukelini, Facini, Djelopanovi, Garicevi, Šargici, Sturzini, Puvetovi, Bimbini, Terzini, Kikerecovi, Berdini, Zgajba, Zgrince, Urdzika, Zikalo, Totoš, Tomas, Boldovina, Kosovi, Ježevi, Moćini, Čosini, Kura-Sava,Jepur, Buljuta, Čorba, Puniša, Mućka, Dragojla Lobandjina, Mušurika, Kurbla, Jancini, Tolvaj, Kusura, Djukelini, Brkići, Ruptuljevi, Kerlikovi, Tošini, Šinžuljevi, Belov, Vrapcovi, Čeknica...

Svaka mu cast gde se samo setio svih njih,odnosno nas smeh

homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 34
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nick Slaughter taj Sub 29 Dec 2007, 23:34

arrisD je sve prepisao odavde a ne sa nekog drugog foruma! besan u PM
Onda prepiši i ostale moje poruke od 28. juna 2007. matori

Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1484
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od arrisD taj Ned 30 Dec 2007, 01:16

Nick Slaughter ::arrisD je sve prepisao odavde a ne sa nekog drugog foruma! besan u PM
Onda prepiši i ostale moje poruke od 28. juna 2007. matori

Mislim da si malo pobrkao loncice!!!! fool

Ja neznam ko je taj Nenad_DPb niti me zanima ali evo pogledaj odkle sam ga kopirao!!!!

http://www.vojvodinacafe.com/forum/uproscen-prikaz/t-3996.html

Sad bih mogao da te tuzim za lazne optuzbe spiteful

arrisD
Budžovan
Budžovan

Broj poruka : 412
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mudorator taj Ned 30 Dec 2007, 01:35

arrisD ::http://www.vojvodinacafe.com/forum/uproscen-prikaz/t-3996.html
Mrzim taj forum! Kao Vojvodina cafe, a skroz je anti-vojvođanski!

Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

Pogledaj profil korisnika http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mini Me taj Sre 09 Apr 2008, 12:44

Mudorator ::
arrisD ::[b]Trazeci nesto na jednom forumu nabasao sam na jednog naseg dolovca Nenad_DPb koji je bio malo vredniji i sve to lepo evidentirao

He, he, he, ko bi to mogao biti? Laughing

Nick Slaughter ::arrisD je sve prepisao odavde a ne sa nekog drugog foruma!
Onda prepiši i ostale moje poruke od 28. juna 2007.

Ja sam taj Nenad_DPb, pomenuo sam vas u tekstu kao "drugare" jer su mi administratori tog foruma skrenuli paznu da je zabranjeno reklamiranje drugih foruma u porukama, pa je bilo menjanja poruka... A Nick primetices u toj poruci spic namete koje si ti postavio i koje su svi postavili.

Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 31
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od homer taj Čet 10 Apr 2008, 00:44

Ja sam taj Nenad_DPb, pomenuo sam vas u tekstu kao "drugare" jer su mi administratori tog foruma skrenuli paznu da je zabranjeno reklamiranje drugih foruma u porukama, pa je bilo menjanja poruka... A Nick primetices u toj poruci spic namete koje si ti postavio i koje su svi postavili.

akosi to stvarno ti svaka ti cast kako si samo uspeo da skupis nadimke?

homer
Bećar
Bećar

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mini Me taj Čet 10 Apr 2008, 00:50

Pa skupio sam ih iz one vec pomenute knjige "Dolovacke price" i sa ovog foruma!

Mini Me
Bećar
Bećar

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od homer taj Čet 10 Apr 2008, 00:52

Mini Me ::Pa skupio sam ih iz one vec pomenute knjige "Dolovacke price" i sa ovog foruma!

Svaka ti dala!

homer
Bećar
Bećar

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MRAMORAK taj Čet 10 Apr 2008, 00:56

homer ::
Mini Me ::Pa skupio sam ih iz one vec pomenute knjige "Dolovacke price" i sa ovog foruma!

Svaka ti dala!

vodu iz Bokala Wink Very Happy zeleni smeh kez Laughing

MRAMORAK
Mangaš
Mangaš

Muški Broj poruka : 730
Godina : 23
Datum upisa : 06.03.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/chonsiMR

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mini Me taj Čet 10 Apr 2008, 00:56

Svaka ti dala!

good post

Ipak se mi dicimo nasim lepim Dolovom!

Mini Me
Bećar
Bećar

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od homer taj Čet 10 Apr 2008, 00:59

Mini Me ::

Svaka ti dala!

good post

Sto si citirao svaka ti dala kad se dicis dolovom smeh smeh smeh

homer
Bećar
Bećar

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mini Me taj Čet 10 Apr 2008, 01:03

Mini Me ::

Svaka ti dala!

good post

Sto si citirao svaka ti dala kad se dicis dolovom smeh smeh smeh

Pa svaka mi dala smeh smeh

Ma morao sam to da zakljucim, obilazio sam i sajtove i forume drugih sela, jad i beda, nigde nema toliko informacija o samom mestu ko na ovom nasem forumu. clap

Mini Me
Bećar
Bećar

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 18:29

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole