Pozdrav od novog člana

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Pozdrav od novog člana

Počalji od 13libero taj Uto 21 Sep 2010, 14:38

Pozdrav!

Slučajno nalećeh na ovaj sajt i vidim da ima dosta zanimljivih stvari za mene i za moju dječicu.
Ja sam Cetinjanin koji živi u Budvi već 12 godina, zaposlen u opštini Budva (sektor za finansije). Žena profesorica engleskog i italijanskog, sin Filip u 3. razredu osnovne škole, a mala Milica, tatina ljubimica ima 4 godine.
Koga put nanese u Budvu, neka mi se javi, da se popije koje pivce( za živce).

Inače, prva asocijacija za Dolovo je januar 1985. godine i moje vojnikovanje. Služio sam u Zrenjaninu, i januara 1985 smo imali vojnu vježbu u blizini granice sa Rumunijom. Puno je vremena prošlo, pa se nešto i zaboravilo, ali se sjećam da sam išao po nešto u Dolovo. Znam da je bio snijeg, da sam čekao starješinu da obavi posao, a koliko mi se čini, Dolovo je na nekom uzvišenju, odakle se u daljini može viđeti Pančevo (izvinite ako sam pogriješio, možda su moja sječanja malo zaribala), ali uglavnom, vi ste zaslužni za ovaj prijatni bumerang sjećanja, i želim da vas sve pozdravim, i da ću puno toga ''poskidati'', ali na žalost, nemam ništa da ''okačim''.

Pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...............................

13libero
Gedža
Gedža

Muški Broj poruka : 1
Godina : 50
Datum upisa : 21.09.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Pozdrav od novog člana

Počalji od Mini Me taj Ned 31 Okt 2010, 17:41

Pozdrav i tebi, dobro dosao na forum, koji je malo zamro, usled FB, tvitera i ostalih Sad Podrav kez

Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 31
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nick Slaughter taj Sre 08 Dec 2010, 14:54

Koliko sam video i na FB nema poruka u grupi posvećenoj Dolovu, što samo dokazuje da je Forum nepravaziđen medij za diskusije!

Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1484
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 03:18

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh