Jet Set - Vanzemaljci vs. Narodnjaci

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Jet Set - Vanzemaljci vs. Narodnjaci

Počalji od atomski_mrav taj Sub 18 Avg 2007, 20:35

Download video zapisa niskog kvaliteta:
Rapidshare: http://rapidshare.com/files/31759490/Jet_Set_2007_-_www.burek.co.yu.wmv (77MB)
Mozete ga gledati i preuzeti i sa google video, visoka rezolucija(250 MB) http://video.google.com/videoplay?docid=3824934446486265019&q=Jet+Set+grand

atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Godina : 31
Datum upisa : 02.03.2007

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Jet Set - Vanzemaljci vs. Narodnjaci

Počalji od GuaRdian_AngeL taj Sub 18 Avg 2007, 21:01

imam ja DVD-rip na 700 MB, ako nekom treba, ali na njemu pise Jet set 2006

Dolovo Gang forum

GuaRdian_AngeL
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 3445
Godina : 26
Lokacija : iza 7 brda i 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 reka i 7 jezera, 7 stepa i 7 suma, na jednom proplanku
Datum upisa : 17.05.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od aisha taj Sub 18 Avg 2007, 21:09

Sapke...Sabane...he,he...pogledajte obavezno...

jeeee

aisha
Frajla
Frajla

Ženski Broj poruka : 172
Godina : 33
Datum upisa : 02.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od atomski_mrav taj Sub 18 Avg 2007, 21:52

aisha ::Sapke...Sabane...he,he...pogledajte obavezno...

jeeee
lol! lol!
Ili kad Sasa Matic kaze:" ..budi govedo Bobane, jer to je jedini nacin da dopres do Kalaca..."
lol! lol! Very Happy Very Happy

atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Datum upisa : 02.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od aisha taj Ned 19 Avg 2007, 00:10

atomski_mrav ::
aisha ::Sapke...Sabane...he,he...pogledajte obavezno...

jeeee
lol! lol!
Ili kad Sasa Matic kaze:" ..budi govedo Bobane, jer to je jedini nacin da dopres do Kalaca..."
lol! lol! Very Happy Very Happy

smeh smeh smeh jeeee jeeee

aisha
Frajla
Frajla

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nick Slaughter taj Ned 19 Avg 2007, 01:33

Sejo Kalač je čestit čovek, nije govedo Aisha!

Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1484
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mini Me taj Ned 19 Avg 2007, 01:57

Daj bre Nick nemoj se primati. Jet Set je dobro odradjena parodija...Zanimljivije mi je ovo nego kad Sale pravi prostima ljude na audiciji za Grand Zvezde, kao on je neki Bog i moze mu se da zajebava sve redom... Mozda jeste Sejo Kalac cestit covek, al ovde se o tome ne sudi.
Moje misljenje: Blizi su mi svi ti pevaci iz Granda govedima nego nekim pripadnicima srpskog Jet Seta. Jer ko stado prate Sasu Popovica i verujem da je to i bio cilj ove parodije... Pa pogledaj i sam ko se sve pojavljuje u Grand emisijama. Sramota i tuga je da su se neki pevaci koji su nekad bili legende pod stare dane prodali Grandu. Cujem i Toni Montano se prodao, vidjen u emisiji Zvezde Granda, a secam se da je nekad pricao da nije deo te price i tad je rekao da nije za pesme tipa : "Štrikam dzemper, dzemper mi u ruci, dodji dragi pa mi ga navuci"... A pogledaj i koji su to glupsoni kad se pojave u emisijama, njihova razmisljanja, stavovi, teme... Mada ima i onih koje "sricu napamet stranice iz Vujaklije" (Marcelo), kao npr ona Vendi... Mnogo je skarta u tom Grandu,mada ima lepih glasova al pogresnu muziku guraju... Teheran Live i Turbo Džihad...
PUNK'S NOT DEAD!!! A I ROCK!!!

Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Junkie taj Ned 19 Avg 2007, 02:14

Mini Me ::Daj bre Nick nemoj se primati. Jet Set je dobro odradjena parodija...Zanimljivije mi je ovo nego kad Sale pravi prostima ljude na audiciji za Grand Zvezde, kao on je neki Bog i moze mu se da zajebava sve redom... Mozda jeste Sejo Kalac cestit covek, al ovde se o tome ne sudi.
Moje misljenje: Blizi su mi svi ti pevaci iz Granda govedima nego nekim pripadnicima srpskog Jet Seta. Jer ko stado prate Sasu Popovica i verujem da je to i bio cilj ove parodije... Pa pogledaj i sam ko se sve pojavljuje u Grand emisijama. Sramota i tuga je da su se neki pevaci koji su nekad bili legende pod stare dane prodali Grandu. Cujem i Toni Montano se prodao, vidjen u emisiji Zvezde Granda, a secam se da je nekad pricao da nije deo te price i tad je rekao da nije za pesme tipa : "Štrikam dzemper, dzemper mi u ruci, dodji dragi pa mi ga navuci"... A pogledaj i koji su to glupsoni kad se pojave u emisijama, njihova razmisljanja, stavovi, teme... Mada ima i onih koje "sricu napamet stranice iz Vujaklije" (Marcelo), kao npr ona Vendi... Mnogo je skarta u tom Grandu,mada ima lepih glasova al pogresnu muziku guraju... Teheran Live i Turbo Džihad...
PUNK'S NOT DEAD!!! A I ROCK!!!
OVO JE BILO MALO JAKO, ali 100% tacno ! Very Happy

Junkie
Dilber
Dilber

Broj poruka : 577
Datum upisa : 14.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od aisha taj Ned 19 Avg 2007, 14:28

Mislim da je Mini me u pravu...i film je stvarno zanimljiv...ne bih nikoga da vredjam...svako ima pravo da slusa sta hoce...mada Grand nije moj licni izbor...a parodija je parodija...tu je da te nasmeje...
Cula sam da je taj film u stvari maturski rad nekog lika sa akademije...i da Sasa hoce da otkupi prava na njega...ne znam iz kog razloga...mozda da dokaze upravo ovo o cemu i mi ovde diskutujemo...da ga to ne pogadja i da je ovo u stvari samo zezanje...ili pak ima neke svoje razloge za to...

aisha
Frajla
Frajla

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nick Slaughter taj Ned 19 Avg 2007, 17:55

Hehehehehe ma ne vređam se za grand, naprotiv! To je stvarno katastrofa, uništili su pravu narodnu muziku...
Tek ponekad pozovu nekog istinskog pevača u goste, legende narodne muzike ali to je beznačajno jer 99,98% čine ljigavci koji upropastiše narodnu muziku...
Najžalosniji je festival "narodne" muzike koji se od prošle godine održava negde u jesen - "Grand festival"...
E ono je prava cirkusarija...
E zbog njih u medijima nigde nema relevantnih festivala narodne muzike - Moravski biseri i Zlatiborska pesma...
Nekada je najjači festival narodne muzike bio "Ilidžanski festival" u Sarajevu... Ako se ne varam '86. godine je na festivalu pobedio i naš Dolovac - Žika Martinov! Pobediti tamo u konkurenciji kada su nastupali i Marinko Rokvić, Safet Isović, Mitar Mirić itd bilo je ravno podvigu... ali nije bilo protekcije, već je bilo stroga selekcija učesnika tako da nisu mogle da se pojave nebulozne pesme kao na "Grandu" - "Mrgude", "Prvi put", "Niko i neko" itd... ranting2

Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1484
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 21:17

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh